Newsy

AndrzejO
1 1 9 maja 2009 AndrzejO

WIG20 zakończył tydzień na +3%

Indeks grupujący największe spółki warszawskiego parkietu, choć w piątek zakończył sesję wzrastając zaledwie o 0,31%, przez cały tydzień zyskał prawie 3%. Według analityków, obecnie możliwa jest głębsza korekta, gdyż indeksowi nie udało się sforsować poziomu 1.900 pkt.... czytaj dalej »

bioHazard
1 1 8 maja 2009 bioHazard

Konkrakty: Czy to już sygnał do odwrotu?

Czwartkowa sesja prawdopodobnie może oznaczać przełom w oczekiwaniu na nadejście korekty. Kontrakty na początku dnia jeszcze skorygowały słabą końcówkę ze środowej sesji i szybko odrabiały straty dochodząc do poziomu 1880 punktów. Później w kolejnych godzinach nastąpiło lekkie... czytaj dalej »

maryan
1 1 8 maja 2009 maryan

Wall Street w dół, liderami zniżek spółki IT

Czwartkowa sesja w USA przebiegała pod znakiem dosyć mocnych spadków, a ich liderami były spółki informatyczne i telekomunikacyjne. W ciągu dnia indeks Nasdaq tracił nawet ponad 3 proc. Inwestorzy przestraszyli się, że wyniki ostatniej aukcji na obligacje skarbowe, które ujawniły... czytaj dalej »

elNino
0 5 7 maja 2009 elNino
Artykuł sponsorowany

Dywidenda z KGHM na 100% - kryzysu brak?

Jest już przesądzone, że KGHM wypłaci dywidendę z zysku za 2008 rok. MSP nie wypowiada się jednak na temat jej wysokości - poinformował Maciej Wewiór, rzecznik resortu. Wewiór, pytany o pojawiające się na rynku nieoficjalne informacje, że MSP będzie wnioskować o przeznaczenie... czytaj dalej »