Newsy

TwojeFinanse
1 0 7 lutego 2017 TwojeFinanse

PIT online łatwiejszy niż papierowy

Liczba podatników, którzy decydują się rozliczyć PIT online, systematycznie wzrasta. Żmudne ręczne wypełnianie papierowych formularzy, samodzielne wykonywanie obliczeń zostają zastąpione przez rozliczenie deklaracji podatkowej pit... czytaj dalej »

TwojeFinanse
2 0 1 lutego 2017 TwojeFinanse

Co czyni bankowość prywatną tak wyjątkową usługą?

Już od blisko 300 lat bankowość prywatna wyznacza trendy w rozwoju usług finansowych, a angielskojęzyczne określenie „private banking” to swoisty synonim najwyższej jakości obsługi, szytej na miarę oferty produktów inwestycyjnych, pełnego... czytaj dalej »

TwojeFinanse
1 0 4 stycznia 2017 TwojeFinanse

Oszczędzanie na lokacie to bezpieczeństwo i pewny zysk

Prawie co 5 Polak docenia zalety oszczędzania na lokacie. Stanowi ona bezpieczny sposób na przechowywanie oszczędności w banku. Żeby założyć lokatę, nie trzeba mieć dużego kapitału. Najczęściej wystarczy już 1000 złotych. Od tej kwoty... czytaj dalej »

TwojeFinanse
1 0 19 października 2016 TwojeFinanse

Fundusze inwestycyjne – co warto wiedzieć?

Rozpoczynając przygodę z funduszami inwestycyjnymi, masz prawo czuć się zagubionym pośród licznych regulacji, ofert, terminów czy zwrotów. Nie poddawaj się jednak zbyt wcześnie i rozgryź temat funduszy, wybierając ofertę najlepszą dla siebie. Co musisz... czytaj dalej »

TwojeFinanse
2 0 3 października 2016 TwojeFinanse

Jak porównać oferty pożyczek?

Nieprzewidziane wydatki wymagają natychmiastowego dostępu do gotówki. W takiej sytuacji największym problemem jest brak wystarczających środków. Jako że niewiele osób decyduje się na zaciągnięcie pożyczki u kogoś bliskiego, pozostaje jedno rozwiązanie -... czytaj dalej »

TwojeFinanse
1 0 29 sierpnia 2016 TwojeFinanse

Ile kosztuje prąd? Zobacz, za co dokładnie płacisz!

Kiedy płacimy za prąd, większość z nas nie przygląda się dokładnie wszystkim cyfrom widniejącym na fakturze. Tymczasem opłata za energię czynną, czyli rzeczywiste zużycie energii w danym okresie rozliczeniowym, to kluczowy, lecz nie jedyny czynnik mający... czytaj dalej »

TwojeFinanse
1 0 19 sierpnia 2016 TwojeFinanse

Kiedy Polacy najczęściej biorą pożyczki?

Polacy przestali bać się pożyczek. Wspomagają nimi swój domowy budżet szczególnie w sytuacjach, kiedy zaskakują ich niespodziewane wydatki. To jednak nie jedyny powód – czasami pożyczki zaciągają także na małe i większe przyjemności. Firmom pożyczkowym nigdy nie brakuje pracy.... czytaj dalej »

TwojeFinanse
1 0 19 sierpnia 2016 TwojeFinanse

Rachunki za prąd – z czego się składają i jak je obniżyć?

Opłaty za energię elektryczną znajdują się na liście najpopularniejszych opłat ponoszonych przez gospodarstwa domowe w Polsce. Średnie miesięczne wydatki na ten cel wynoszą ok. 180 zł i z roku na rok systematycznie rosną. Czy da się je obniżyć? Sprawdź, za co płacisz... czytaj dalej »

iron-sledzik
1 0 25 lipca 2011 iron-sledzik

E-hostessy promują Supermarket Usług Internetowych Uti.pl

W lipcu wystartowała akcja samplingowa usług wirtualnych prowadzona przez e-hostessy dla uti.pl. Po raz pierwszy w Polsce doskonale znany schemat reprezentowania marki przez atrakcyjne dziewczyny na targach, czy w marketach został przeniesiony całkowicie do Internetu. E-hostessy będą... czytaj dalej »

iron-sledzik
1 0 7 lipca 2011 iron-sledzik

Jak zabezpieczyć e-biznes przed kradzieżą danych?

Firmy opierające swój biznes o sprzedaż online coraz częściej sięgają po rozwiązania mające uchronić przed wyciekiem danych własny serwis, ale także jego użytkowników. Trudno się więc dziwić coraz większej popularyzacji zastosowania technologii SSL, która zapewnia... czytaj dalej »