Newsy

TwojeFinanse
1 0 19 października 2016 TwojeFinanse

Fundusze inwestycyjne – co warto wiedzieć?

Rozpoczynając przygodę z funduszami inwestycyjnymi, masz prawo czuć się zagubionym pośród licznych regulacji, ofert, terminów czy zwrotów. Nie poddawaj się jednak zbyt wcześnie i rozgryź temat funduszy, wybierając ofertę najlepszą dla siebie. Co musisz... czytaj dalej »

TwojeFinanse
2 0 3 października 2016 TwojeFinanse

Jak porównać oferty pożyczek?

Nieprzewidziane wydatki wymagają natychmiastowego dostępu do gotówki. W takiej sytuacji największym problemem jest brak wystarczających środków. Jako że niewiele osób decyduje się na zaciągnięcie pożyczki u kogoś bliskiego, pozostaje jedno rozwiązanie -... czytaj dalej »

TwojeFinanse
1 0 29 sierpnia 2016 TwojeFinanse

Ile kosztuje prąd? Zobacz, za co dokładnie płacisz!

Kiedy płacimy za prąd, większość z nas nie przygląda się dokładnie wszystkim cyfrom widniejącym na fakturze. Tymczasem opłata za energię czynną, czyli rzeczywiste zużycie energii w danym okresie rozliczeniowym, to kluczowy, lecz nie jedyny czynnik mający... czytaj dalej »

TwojeFinanse
1 0 19 sierpnia 2016 TwojeFinanse

Kiedy Polacy najczęściej biorą pożyczki?

Polacy przestali bać się pożyczek. Wspomagają nimi swój domowy budżet szczególnie w sytuacjach, kiedy zaskakują ich niespodziewane wydatki. To jednak nie jedyny powód – czasami pożyczki zaciągają także na małe i większe przyjemności. Firmom pożyczkowym nigdy nie brakuje pracy.... czytaj dalej »

TwojeFinanse
1 0 19 sierpnia 2016 TwojeFinanse

Rachunki za prąd – z czego się składają i jak je obniżyć?

Opłaty za energię elektryczną znajdują się na liście najpopularniejszych opłat ponoszonych przez gospodarstwa domowe w Polsce. Średnie miesięczne wydatki na ten cel wynoszą ok. 180 zł i z roku na rok systematycznie rosną. Czy da się je obniżyć? Sprawdź, za co płacisz... czytaj dalej »

iron-sledzik
1 0 25 lipca 2011 iron-sledzik

E-hostessy promują Supermarket Usług Internetowych Uti.pl

W lipcu wystartowała akcja samplingowa usług wirtualnych prowadzona przez e-hostessy dla uti.pl. Po raz pierwszy w Polsce doskonale znany schemat reprezentowania marki przez atrakcyjne dziewczyny na targach, czy w marketach został przeniesiony całkowicie do Internetu. E-hostessy będą... czytaj dalej »

iron-sledzik
1 0 7 lipca 2011 iron-sledzik

Jak zabezpieczyć e-biznes przed kradzieżą danych?

Firmy opierające swój biznes o sprzedaż online coraz częściej sięgają po rozwiązania mające uchronić przed wyciekiem danych własny serwis, ale także jego użytkowników. Trudno się więc dziwić coraz większej popularyzacji zastosowania technologii SSL, która zapewnia... czytaj dalej »

TMS
2 0 19 stycznia 2010 TMS

Wzrosty coraz bardziej zagrożone

Ze względu na niepracujące wczoraj rynki finansowe w USA także na giełdach europejskich obserwować można było mniejszą aktywność inwestorów, którzy woleli wstrzymać się z poważniejszymi decyzjami. Wolumen obrotów na poniedziałkowej sesji w Europie stanowił jedynie 65% 90-dniowej... czytaj dalej »

TMS
2 0 19 stycznia 2010 TMS

Kurs EUR/PLN coraz bliżej psychologicznej bariery 4,0000

Złoty umacniał się wczoraj, a notowania EUR/PLN zeszły w okolice 4,0150. Początek dzisiejszej sesji przyniósł zniżkę o kolejny grosz aż do poziomu 4,0055. Kurs euro względem złotego nieuchronnie zbliża się w kierunku psychologicznej bariery 4,0000. Za nami kolejna udana aukcja... czytaj dalej »

TMS
2 0 18 stycznia 2010 TMS

Złoty coraz mocniejszy

Komentarz popołudniowy, godz. 17.20 Dzisiejsza sesja na rynku złotego przyniosła spadek kursu EUR/PLN poniżej kolejnego „groszowego” wsparcia. Notowania euro względem polskiej waluty zeszły dziś w ciągu dnia pod poziom 4,0200, w okolice 4,0150. Jakkolwiek pokonanie poziomu 4,0000 w... czytaj dalej »