Newsy

TwojeFinanse
2 0 22 września 2017 TwojeFinanse

Social Trading. Jak zaczynać, żeby nie ponosić strat

Wyobraź sobie, że masz dość pracy biurowej i chcesz zostać prawdziwym traderem. Otwierasz konto na rynku Forex, handlujesz, a nawet wiesz, na co wydasz pierwszy milion. Twoje marzenia legną jednak w gruzach. Pieniądze znikają bez śladu i początkujący trader pozostaje z... czytaj dalej »

TwojeFinanse
2 0 20 lipca 2017 TwojeFinanse

5 powodów, dla których warto rozpocząć trading opcjami binarnymi

Handel opcjami, walutami, towarami czy nawet aktywami przez większość osób uznawany jest za coś niezwykle trudnego. W przypadku opcji i jej binarnej odmiany nie jest to prawdą. Ten rodzaj handlu dostępny jest absolutnie dla wszystkich i w porównaniu z innymi opcjami, wiąże się z... czytaj dalej »

TwojeFinanse
2 0 1 czerwca 2017 TwojeFinanse

Ubezpieczenie na wypadek wystąpienia ciężkiej choroby

Ubezpieczenia ochronne kogo i czego dotyczą Wypadki, poważne choroby, niezdolność do wykonywania pracy zarobkowej, śmierć to jedne z najgorszych zdarzeń, które mogą spotkać każdą osobę. Niestety często dochodzi do nich nagle i niespodziewanie, w toku... czytaj dalej »

TwojeFinanse
2 0 1 czerwca 2017 TwojeFinanse

Fundusze private equity

Menedżerowie właścicielami firmy Nierzadko menedżerowie firm są bardziej zaangażowani w rozwój przedsiębiorstwa niż sami właściciele czy udziałowcy. Dodatkową przewagą jest doskonała znajomość firmy, wiara w biznes i silna motywacja do dalszych przedsięwzięć, innowacji i... czytaj dalej »

TwojeFinanse
2 0 3 kwietnia 2017 TwojeFinanse

Gdzie ulokować oszczędności na pół roku?

Coraz więcej Polaków decyduje się na regularne gromadzenie kapitału. Aż 28 proc. rodaków decyduje się zdeponować środki na lokacie z uwagi na duże bezpieczeństwo pieniędzy. Czy są jednak inne sposoby pozwalające zgromadzić oszczędności?... czytaj dalej »

TwojeFinanse
1 0 7 lutego 2017 TwojeFinanse

PIT online łatwiejszy niż papierowy

Liczba podatników, którzy decydują się rozliczyć PIT online, systematycznie wzrasta. Żmudne ręczne wypełnianie papierowych formularzy, samodzielne wykonywanie obliczeń zostają zastąpione przez rozliczenie deklaracji podatkowej pit... czytaj dalej »

TwojeFinanse
2 0 1 lutego 2017 TwojeFinanse

Co czyni bankowość prywatną tak wyjątkową usługą?

Już od blisko 300 lat bankowość prywatna wyznacza trendy w rozwoju usług finansowych, a angielskojęzyczne określenie „private banking” to swoisty synonim najwyższej jakości obsługi, szytej na miarę oferty produktów inwestycyjnych, pełnego... czytaj dalej »

TwojeFinanse
1 0 4 stycznia 2017 TwojeFinanse

Oszczędzanie na lokacie to bezpieczeństwo i pewny zysk

Prawie co 5 Polak docenia zalety oszczędzania na lokacie. Stanowi ona bezpieczny sposób na przechowywanie oszczędności w banku. Żeby założyć lokatę, nie trzeba mieć dużego kapitału. Najczęściej wystarczy już 1000 złotych. Od tej kwoty... czytaj dalej »

TwojeFinanse
1 0 19 października 2016 TwojeFinanse

Fundusze inwestycyjne – co warto wiedzieć?

Rozpoczynając przygodę z funduszami inwestycyjnymi, masz prawo czuć się zagubionym pośród licznych regulacji, ofert, terminów czy zwrotów. Nie poddawaj się jednak zbyt wcześnie i rozgryź temat funduszy, wybierając ofertę najlepszą dla siebie. Co musisz... czytaj dalej »

TwojeFinanse
2 0 3 października 2016 TwojeFinanse

Jak porównać oferty pożyczek?

Nieprzewidziane wydatki wymagają natychmiastowego dostępu do gotówki. W takiej sytuacji największym problemem jest brak wystarczających środków. Jako że niewiele osób decyduje się na zaciągnięcie pożyczki u kogoś bliskiego, pozostaje jedno rozwiązanie -... czytaj dalej »