TwojeFinanse
5 2 23 października 2017 TwojeFinanse

Mądry Polak przed szkodą: o ubezpieczaniu zdrowia i majątku

Los potrafi spłatać figla. Nigdy nie możemy przewidzieć, co wydarzy się jutro i w jakiej sytuacji finansowej będziemy za rok. Na szczęście, od nieprzewidzianych zdarzeń możemy się ubezpieczyć. W sytuacji, gdy na skutek nieszczęśliwych wypadków nasze dzieci utracą zdrowie, będziemy mogli liczyć na godziwe odszkodowanie, które wesprze je w powrocie do pełni sprawności i pozwoli nadrobić szkolne zaległości.
 
Strażnik Dzieciństwa Twojego dziecka
 
Nationale Nederlanden oferuje pakiet „Ochrona Jutra”, przy zawieraniu którego rodzic może podpisać umowę dodatkową „Strażnik Dzieciństwa”. Gwarantuje ona wypłatę do 75 000 złotych wsparcia finansowego na powrót do zdrowia. Co ważne, rodzic otrzymuje nawet do 12 500 złotych w sytuacji, gdy dziecko złamie rękę lub nogę. Złamania zdarzają się, szczególnie tym bardziej rozbrykanym pociechom. W przypadku nagłych wypadków na terenie szkoły, jak i poza nią, wypłacone pieniądze przydadzą się na rehabilitację czy stabilizatory ułatwiające dziecku powrót do zdrowia.
Ważną kwestią jest również to, że Strażnik Dzieciństwa obowiązuje wszędzie, niezależnie od miejsca pobytu pociechy. Towarzyszy Twojemu dziecku w zabawie i nauce, w dorastaniu i poznawaniu otaczającego świata. Jest z nim na boisku, na koloniach, w czasie korepetycji i w przydomowym ogródku. Nie ma ograniczeń co do czasu i miejsca.
 
Zapewnij wsparcie swojemu dziecku w razie wypadku
 
Pakiet pomocy po dziecięcym wypadku obejmuje koszty dojazdu i zakwaterowania w sytuacji, gdy dziecko jest hospitalizowane, na przykład w innym mieście. Ubezpieczyciel wypłaci pieniądze na transport medyczny, wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, rehabilitację czy opiekę pielęgniarską w domu. Ponadto, ubezpieczenie obejmuje wsparcie finansowe na korepetycje dla pociechy, gdy ta była nieobecna w szkole przez co najmniej 11 dni. Dzięki ubezpieczeniu, otrzymujesz niezbędne wsparcie, które pozwala powrócić Twojemu dziecku do zdrowia, a także sprawnie odnaleźć się w tematyce lekcyjnej.
 
Ile wypłacimy Ci w razie wypadku Twojej pociechy?
 
Wysokość składki jest zależna od kilku czynników, m.in. wieku, stanu zdrowia i kwoty ubezpieczenia. Minimalny okres, na który można ubezpieczyć pociechę, to 5 lat. Przykładowo, rodzic 12-latka, wpłacając co miesiąc składkę w wysokości 40 złotych, otrzyma 1440 złotych w sytuacji, gdy na skutek wypadku niezbędne będzie szycie wargi u dziecka. Rozbrykane i aktywne fizycznie dziecko, które złamie kość piszczelową, otrzyma rekompensatę w wysokości 3600 złotych.
 
Chcąc zabezpieczyć rodzinę na przyszłość, możesz na przykład wybrać dobre ubezpieczenia w nn.pl.

News jest opinią użytkownika TwojeFinanse i wydawca Portalu nie odpowiada za jego treść. Zgłoś błąd lub nadużycie

Wasze komentarze

Komentarze moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy