TwojeFinanse
17 5 6 kwietnia 2018 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto mieć przyznany limit kredytowy?

Niektórych sytuacji nie jest w stanie przewidzieć nikt; mowa np. o awarii samochodu czy sprzętów domowych. Potrzebne są wtedy dodatkowe środki finansowe. Natychmiastowy zastrzyk gotówki może przydać się również w momencie dużych wyprzedaży sklepowych czy przy ofertach last minute. Wiąże się z tym jednak jeden problem – najpierw trzeba uzyskać pożyczkę, a następnie czekać na jej realizację i przelew pieniędzy na konto bankowe. Cały proces formalności można jednak ominąć, jeśli już wcześniej został nam przyznany limit kredytowy.

Nieprzewidziane wydatki: środki od razu na koncie

Niestety – rzadko zdarzają się sytuacje, w których dysponujemy dodatkowymi środkami finansowymi na nieprzewidziane wydatki. Jednym z rozwiązań jest szybka pożyczka, dzięki której będziemy w stanie sfinansować swoje potrzeby. Należy jednak pamiętać, że wiąże się ona z pewnymi formalnościami; jeżeli potrzebujemy pieniędzy natychmiast, lepiej wybrać inne wyjście. Jest nim limit kredytowy, w ramach którego można zlecać wypłatę potrzebnych środków. Aby z niego korzystać nie jest nawet potrzebna karta kredytowa.

Limit kredytowy: jak działa i kiedy warto o nim pomyśleć?

Limit kredytowy to specyficzny rodzaj pożyczki. Przyznawany jest np. przez firmę Eurloan, która stara się dopasować swoje produkty finansowe do panujących na rynku trendów. Limit kredytowy to przede wszystkim wygoda. Wystarczy, że Klient raz złoży wniosek o przyznanie mu limitu i określi kwotę, jaką w jego ramach będzie mógł maksymalnie wypłacić. Co ważne, Klient nie musi wypłacać całej kwoty za jednym razem; podczas trwania umowy może zlecać wypłatę dowolnej ilości środków, które łącznie nie przekroczą przyznanej sumy pieniędzy. O limicie kredytowym powinny pomyśleć osoby, które stosunkowo często korzystają z pożyczek finansowych. Dzięki temu nie muszą za każdym razem prosić o przyznanie środków – zlecają jedynie wypłatę potrzebnej kwoty. To niezwykle wygodne, zważywszy dodatkowo na fakt, że system transakcyjny w euroloan działa przez 7 dni w tygodniu i klient w każdym momencie może sięgnąć po przyznane mu środki. Więcej informacji na temat tego, jak działa limit kredytowy i kto może się o niego ubiegać można znaleźć na stronie www.euroloan.pl.


News jest opinią użytkownika TwojeFinanse i wydawca Portalu nie odpowiada za jego treść. Zgłoś błąd lub nadużycie

Wasze komentarze

Komentarze moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy