Newsy

TwojeFinanse
17 5 7 maja, 10:00 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Pracowniczy program emerytalny, czyli dojrzałe podejście do przy

Emerytura – okres w życiu człowieka, o którym wielu młodych ludzi obecnie w ogóle nie myśli. Uważa ją za coś odległego, czym nie ma sensu zawracać sobie teraz głowy. Jednak czy tego chcemy czy nie, zbliża się ona nieubłaganie, dlatego warto pomyśleć o niej wcześniej. Dlaczego?... czytaj dalej »

TwojeFinanse
17 5 25 kwietnia, 10:00 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Jeżeli nagle potrzebujesz gotówki na nieplanowane wydarzenie

Jeżeli nagle potrzebujesz gotówki na nieplanowane wydarzenie lub wręcz przeciwnie - spełnienie marzenia - dobrym rozwiązaniem może okazać się szybka pożyczka bez zaświadczeń. Tym bardziej, że sprawa jest prosta - po wypełnieniu prostego formularza, już uż w 15 minut na Twoim koncie... czytaj dalej »

TwojeFinanse
17 5 10 kwietnia, 10:00 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Jednolity Plik Kontrolny – co trzeba o nim wiedzieć?

Do tej pory obowiązek dostarczania Jednolitych Plików Kontrolnych do organów kontroli podatkowej ciążył na małych, dużych i średnich przedsiębiorcach. Od 2018 roku ten obowiązek dotyczy również mikroprzedsiębiorców. Oto najważniejsze informacje o Jednolitym Pliku Kontrolnym. Czym... czytaj dalej »

TwojeFinanse
17 5 6 kwietnia, 10:00 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto mieć przyznany limit kredytowy?

Niektórych sytuacji nie jest w stanie przewidzieć nikt; mowa np. o awarii samochodu czy sprzętów domowych. Potrzebne są wtedy dodatkowe środki finansowe. Natychmiastowy zastrzyk gotówki może przydać się również w momencie dużych wyprzedaży sklepowych czy przy ofertach last minute.... czytaj dalej »

TwojeFinanse
15 6 3 kwietnia, 10:00 TwojeFinanse

Konta bankowe - czym się kierować przy jego wyborze?

Na polskim rynku funkcjonuje obecnie ponad 20 banków, spośród których praktycznie każdy oferuje co najmniej kilka wariantów rachunku osobistego. Oznacza to, że klient zainteresowany otwarciem konta prywatnego ma do wyboru kilkadziesiąt, jeśli nie ponad 100 produktów, które w mniejszym... czytaj dalej »

TwojeFinanse
4 3 22 stycznia, 10:00 TwojeFinanse

Jak nie wydawać pieniędzy na nieprzemyślane zachcianki?

Na zakupach zazwyczaj nie jesteś w stanie odmówić sobie kawy w najlepszej kawiarni? Idziesz na zakupy i wracasz z czterema nowymi sukienkami, które nawet nie wiesz kiedy założysz? Jesteś przekonany, że należy ci się jakaś przyjemność po całym tygodniu pracy? Jeśli przyznajesz się... czytaj dalej »

TwojeFinanse
6 1 22 stycznia, 10:00 TwojeFinanse

Jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie zimą?

Zima to trudny czas dla naszego organizmu. Brak światła słonecznego sprawia, że czujemy się zmęczeni, senni i ociężali. Jesteśmy również bardziej nerwowi i drażliwi, a kiepski nastrój staramy się poprawić sobie sięgając po słodkości i inne tuczące przekąski. Gdy na... czytaj dalej »

TwojeFinanse
6 1 22 stycznia, 10:00 TwojeFinanse

Dzieci a oszczędzanie

Nowe klocki lego, najnowszy model lalki Barbie czy gra planszowa. Znasz te wydatki? Myślę, że brzmi to dość znajomo. Mówi się, że w dzieci trzeba inwestować i nie należy oszczędzać, ale nie można też doprowadzić do sytuacji, w której domowy budżet na tym by ucierpiał. W związku... czytaj dalej »

TwojeFinanse
5 2 23 października 2017 TwojeFinanse

Pożyczki online – dla kogo?

Pożyczki online – dla kogo? Popularne chwilówki i pożyczki pozabankowe to często wybierany przez wielu Polaków sposób na podtrzymywanie swojej płynności finansowej w momencie przejściowego kryzysu. Coraz większa grupa klientów decyduje się na wzięcie pożyczki przez internet,... czytaj dalej »

TwojeFinanse
5 2 23 października 2017 TwojeFinanse

Mądry Polak przed szkodą: o ubezpieczaniu zdrowia i majątku

Los potrafi spłatać figla. Nigdy nie możemy przewidzieć, co wydarzy się jutro i w jakiej sytuacji finansowej będziemy za rok. Na szczęście, od nieprzewidzianych zdarzeń możemy się ubezpieczyć. W sytuacji, gdy na skutek nieszczęśliwych wypadków nasze dzieci utracą zdrowie,... czytaj dalej »