Newsy

TwojeFinanse
11 5 27 maja 2019 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Alior Bank – przykład udanego związku bankowości z nowoczesną technologią

Umiejętne dostosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych do procesów bankowych jest nie lada wyzwaniem. Powstaje wobec tego pytanie: czy wszystkie banki sobie z tym radzą? A jeśli nie, to które z nich radzą sobie najlepiej? Co prawda to już temat na osobny artykuł, a nawet raport... czytaj dalej »

TwojeFinanse
9 5 16 kwietnia 2019 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Zależy ci na niedrogim podróżowaniu? Odwiedź Alior Bank!

Podróże kształcą, ale jak podróżować, by nie zbankrutować? Poznaj nowe oferty Alior Bank i wyjeżdżaj bez obaw o swój budżet.Świat stoi przed nami otworem  - tanie loty, niedrogie noclegi i wyrastające jak grzyby po deszczu blogi podróżnicze sprawiają, że coraz chętniej i... czytaj dalej »

TwojeFinanse
11 5 28 marca 2019 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Jak wdrożyć PPK w firmie?

W styczniu 2019 roku zaczęła obowiązywać ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych. To program przeznaczony dla 11,5 mln osób, a jego ideą jest dodatkowe i dobrowolne oszczędzanie na emeryturę. Wdrożenie PPK w zakładzie pracy jest powinnością pracodawcy. Uczestnictwo w programie... czytaj dalej »

TwojeFinanse
15 5 12 grudnia 2018 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Sprawdź wydatki konsumentów w Świątecznym Barometrze Ferratum

Właśnie pojawił się najnowszy Świąteczny Barometr Ferratum 2018 ™. To największe z dotychczasowych badań Grupy Ferratum – wzięło w nim udział ponad 23 tys. respondentów z 19 krajów. Dzięki temu raportowi możemy poznać świąteczne nawyki zakupowe konsumentów. Sprawdź... czytaj dalej »

TwojeFinanse
2 0 9 listopada 2018 TwojeFinanse

Na co można przeznaczyć kredyt na wakacje?

Nierzadko bywa, że decyzja o wyjeździe na wakacje jest podejmowana spontanicznie i w ostatniej chwili. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z ofertą last minute. Czasem, mimo że cena wyjazdu jest bardzo atrakcyjna, to potrzebne są dodatkowe środki finansowe. W takiej sytuacji najlepiej... czytaj dalej »

TwojeFinanse
17 5 7 maja 2018 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Pracowniczy program emerytalny, czyli dojrzałe podejście do przy

Emerytura – okres w życiu człowieka, o którym wielu młodych ludzi obecnie w ogóle nie myśli. Uważa ją za coś odległego, czym nie ma sensu zawracać sobie teraz głowy. Jednak czy tego chcemy czy nie, zbliża się ona nieubłaganie, dlatego warto pomyśleć o niej wcześniej. Dlaczego?... czytaj dalej »

TwojeFinanse
17 5 25 kwietnia 2018 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Jeżeli nagle potrzebujesz gotówki na nieplanowane wydarzenie

Jeżeli nagle potrzebujesz gotówki na nieplanowane wydarzenie lub wręcz przeciwnie - spełnienie marzenia - dobrym rozwiązaniem może okazać się szybka pożyczka bez zaświadczeń. Tym bardziej, że sprawa jest prosta - po wypełnieniu prostego formularza, już uż w 15 minut na Twoim koncie... czytaj dalej »

TwojeFinanse
17 5 10 kwietnia 2018 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Jednolity Plik Kontrolny – co trzeba o nim wiedzieć?

Do tej pory obowiązek dostarczania Jednolitych Plików Kontrolnych do organów kontroli podatkowej ciążył na małych, dużych i średnich przedsiębiorcach. Od 2018 roku ten obowiązek dotyczy również mikroprzedsiębiorców. Oto najważniejsze informacje o Jednolitym Pliku Kontrolnym. Czym... czytaj dalej »

TwojeFinanse
17 5 6 kwietnia 2018 TwojeFinanse
Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto mieć przyznany limit kredytowy?

Niektórych sytuacji nie jest w stanie przewidzieć nikt; mowa np. o awarii samochodu czy sprzętów domowych. Potrzebne są wtedy dodatkowe środki finansowe. Natychmiastowy zastrzyk gotówki może przydać się również w momencie dużych wyprzedaży sklepowych czy przy ofertach last minute.... czytaj dalej »

TwojeFinanse
15 6 3 kwietnia 2018 TwojeFinanse

Konta bankowe - czym się kierować przy jego wyborze?

Na polskim rynku funkcjonuje obecnie ponad 20 banków, spośród których praktycznie każdy oferuje co najmniej kilka wariantów rachunku osobistego. Oznacza to, że klient zainteresowany otwarciem konta prywatnego ma do wyboru kilkadziesiąt, jeśli nie ponad 100 produktów, które w mniejszym... czytaj dalej »